Standard.al

Dëshira seksuale vret psikologen

0

Një psikologe meksikane ka gjetur vdekjen pasi dëshira e saj seksuale nuk shkoi siç duhet.

Tania Trinidad Paredes i kërkoi të dashurit të saj Juan Javier Jonathan Ruiz Torres ta lidhte me litar ta godiste me shuplakë gjatë aktit, pasi i pëlqente seksi i dhunshëm.

23 vjeçarja është gjetur e vdekur në shtëpinë e Torres dhe ai tanimë është nën vëzhgimin e policisë.

“Gjatë aktit ajo më kërkoi ta shtrëngoja te qafa dh eta godisja sepse i pëlqente seksi i dhunshëm” – shprehet për mediat lokale Ruiz Torrez.

Ai shtoi se përdori një kabllo që gjeti në njërën anë të krevatit dhe aksidentalisht e vrau të dashurën duke e mbytur shumë.

Doktorët thanë se shkaku i vdekjes së saj ishte asfiksasioni dhe se kockat e saj të qafës u thyen.

Sipas raportimeve, 32-vjeçari fillimisht mohoi gjithçka, ndërsa më vonë u detyrua të tregonte gjithë të vërtetën.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.