Standard.al

Berisha:Avionët e Semanit dhe Divjakës cuan drogën në Apenine

0

Pasditen e sotme janë publikuar foto të një avioni I cili qarkullonte në brigjet e bregdetit të Semanit kun ë të njëjtën kohë janë shtuar edhe forcat policore në këtë zënë. Denoncimi është bërë në faqen e “JOQ”.

Pas këtyre foto ka reaguar edhe ish-kryeministri Sali Berisha.

Postimi i plotë i Sali Berishës në “Facebook”

Z.Ediskobari do të dekorojë me urdhrin “Riformato” të klasit të parë pilotët e aviotrafikut!

“Te dashur miq, forcat ajrore te narkotrafikut te kartelit te Ediskobarit zhvilluan sot me sukses te plote manovrat luftarake te emertuara “Riformato”.

Pilotet trima te aviotrafikut kaluan sot shume here me ngarkese te plote luftarake Adritatikun dhe hodhen me sukses te plote ne destinacion, tonelata te tera mall ne gadishullin Apenin.

Pritet qe Ediskobari te dekoroje me urdherin “Riformato” te klasit pare aviatoret trima per misionin e tyre te suksesshem. Ketu me poshte keni fotot e fluturimeve te sotme nga Divjaka dhe Semani!”.

avionet-e-droges-1-700x877 avionet-e-droges-2-700x536 avionet-e-droges-3-700x902 avionet-e-droges-4-700x903

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.