Standard.al

Aksident në Burrel, humb jetën një person

0

Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Burrel. Makina ka përplasur një këmbësor në rrugën Burrel-Komsi. 70- vjeçari mbeti i plagosur rëndë nga përplasja, por nuk mundi t’i mbijetojë plagëve të marra, duke ndërruar jetë në spital. I aksidentuari është shtetasi Rifat Lika, banues në Burrel. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 20:15, teksa shtetasi K.Liksani, i cili drejtonte mjetin me targë AA069CO, ka përplasur këmbësorin. Në vendngjarje kanë mbërritur forcat e policisë dhe kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.