Standard.al

Bledi Shkëmbi “var” këpucët, Skënderbeu: Faleminderit Legjendë!

0

Kapiteni legjendar i Skënderbeut Bledi Shkëmbi pas përfundimit të ndeshjes në Vlorë deklaroi se i ka dhënë fund futbollit të luajtur. Shkëmbi 6 herë radhazi kampion me Skënderbeun dhe një nga futbollistët më të mirë të kampionatit do t’i mungojë Superligës së ardhshme

Ja postimi i skuadrës së Skënderbeut që e njofton atë:
Kapiteni Bledi Shkëmbi ‘var këpucët në gozhdë’ dhe i jep lamtumirën futbollit të luajtur me 6 tituj kampion dhe si lider i një Skënderbeu europian. Askush si ti kapiten. Je shëmbull dhe idhull i shumë të rinjve.
Faleminderit Legjendë !

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.