Standard.al

Zanfina ndryshon pamjen, nuk do ta njihni (Foto)

0
Ajo njihet për guximin të eksperimentojë me pamjen e saj.

E këtë gjë e ka bërë përsëri së fundmi këngëtarja Zanfina Ismaili, shkruan lajmi.net.

Ajo ka vendosur të presë flokët dhe t’i bëjë ato të zeza, kshtu duke u bërë një zeshkane seksi.

13231229_504590799732571_2067149223_n

13227969_504590796399238_2107531058_n

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.