Standard.al

Zbulohet sekretarja që Shukri Xhelili përmend për mardhënie intime në video-skandal

0

Menjëherë pas lajmit të arrestimit të Shukri Xhelilit, sapo ka mbërritur në redaksinë Jetaoshqef.al një foto e gruas së Shukriut bashkë me një vajzë, e cila sipas raportuesit është sekretarja për të cilën foli Shukri Xhelili në makinën e tij, ku u regjistrua edhe një pjesë e video-skandalit seksual.

Nëse e mbani mend, kur Anisa, vajza 20-vjeçare e pyeti se me kë ka shkuar, ai e pranoi se ka shkuar me ish-sekretaren e tij madje tregoi akoma më shumë rreth kësaj çështje. Ai rrëfeu vendet ku shkonte bashkë me të dhe ku kryenin marrëdhënie seksuale.

Ja çfarë shkroi raportuesi dibran bashkë me foton e dërguar.

“Pershendetje Jeta Osh Qef…ne kete foto keni teften e te famshmit Shukri perkrahu me sekretaren e permendur ne kameren e fsheht.Eshte gjynaf tmbetej enigme. Eshte sekretarja qe permend shukriu qe bente “gjur truc”….jam qytetas dibran dhe tgjith e dine. Besoj se shume dibran te tjere do e miratojn nqs pyesni ose postoni.”

13236305_1019976131406661_778027517_n-1

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.