Standard.al

Shkëndija fiton Kupën në Maqedoni, Ballistët i “vënë” flakën Shkupit

0

Klubi futbollistik nga Tetova, Shkëndija, ka fituar Kupën e Maqedonisë.

Ekipi i njohur mposhti Rabotnickin në stadiumin “Filipi II” në Shkup me rezultat 2 me 0 për të triumfuar në finalen e madhe.

Marjan Radeski dhe Stenio Junior realizuan golat për fitoren e Shkëndijës.

https://www.instagram.com/p/BFezTrOTceN/?taken-by=ballistet1992

https://www.instagram.com/p/BFeykVFzccF/?taken-by=ballistet1992

https://www.instagram.com/p/BFewSRsTcV9/?taken-by=ballistet1992

https://www.instagram.com/p/BFeeUTPTcXf/?taken-by=ballistet1992

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.