Standard.al

Përgjimet/ Reagon Rama, Basha i përgjigjet me këtë VIDEO

0

Kreu i Qeverisë Edi Rama ka reaguar për herë të parë pas publikimit të skandalit të përgjimeve nga

Policia e Shtetit. Nëpërmjet një reagimi të shkurtër dhe ironik në Facebook, kryeministri Rama, shkruan

se e gjitha kjo vjen si rezultat i Reformës në Drejtësi.“Hall i madh Reforma në Drejtësi tani u bëhet edhe sikur i përgjojnë. Vaj medet PD”, shkruan Kryeministri.

E ndërsa Kreu u PD i është përgjigjur me një VIDEO

Kreu i PD Lulzim Basha me pas publikon nje video si reagim ndaj deklarates se kryeministrit Edi Rama.

“PO REFORMES! DREJTESI E PA KAPUR!”, shkruan Basha duke iu pergjigjur kreut te qeverise se

Reforma ne Drejtesi nuk perben kercenim real per PD, sesa PS.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.