Standard.al

Shokojnë motrat Kardashian, kapen për gjoksi (FOTO)

0

Motrat e famshme Khloe dhe Kourtney Kardashian nuk kishin frikë të ekspozonin paksa nga trupi i tyre gjatë pjesëmarrjes në festën e ditëlindjes së Gigi Hadid.

Ato iu bashkuan numrit të madh të yjeve që ishin të pranishëm në 21 vjetorin e modeles së njohur, e cila organizoi një festë në West Hollywood..

Por, ajo që tërhoqi vëmendje ishte momenti kur Kourtney e kapi për gjoksi motrën e saj.

sis8 sis10 sis sis1 sis2 sis4  sis5a sis6sis5

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.