Standard.al

Macja parashikon Shqipëri-Zvicër, ja kë zgjedh (FOTO)

0

Vetëm 29 ditë na ndajnë nga rënia e bilbilit të fillimit të Evropianit, i cili do të jetë eventi më i rëndësishëm në historinë e futbollit tonë

Kuqezinjtë tanë do të mundohen që të bëjnë një tjetër mrekulli teksa kanë një grup shumë të vështirë me Francën, Zvicrën dhe Rumaninë.

Sfida e parë për ne do të jetë ndeshja e 11 qershorit ndaj Zvicrës në një duel që premton spektakël, shkruan “Albeu”. Në kompeticione të mëdha jemi mësuar të shohim parashikime nga kafshë të ndryshme, teksa këtë herë është zgjedhur një mace.

Ajo zgjedh që të konsumojë ushqimin në vetëm njërën nga dy pjatat, duke shkuar te ajo e Zvicrës.

maca-2_1463077545-4046390 maca-3_1463077549-7513863

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.