Standard.al

Flokë të drejta përgjithmonë, me këtë maskë natyrale

0

Ditët e sotme, paisjet për drejtimin e flokëve janë bërë të zakonshme dhe shumë femra i blejnë ato. Mirëpo, këto paisje i dëmtojnë seriozisht flokët. Sidoqoftë, ekziston një zgjidhje natyrale të cilën duhet ta provoni për t’i drejtuar përgjithmonë flokët tuaj.

Ja si t’i bëni flokët e drejta përgjithmonë në shtëpinë tuaj!

Shumë femra kërkojnë rezultate efektive kur vjen puna e drejtimit të flokëve, mirëpo zakonisht ato rezultate nuk dalin të suksesshme.

Ditët e sotme, paisjet për drejtimin e flokëve janë bërë të zakonshme dhe shumë femra i blejnë ato.

Mirëpo, këto paisje i dëmtojnë seriozisht flokët.

Sidoqoftë, ekziston një zgjidhje natyrale të cilën duhet ta provoni për t’i drejtuar përgjithmonë flokët tuaj.

Përbërësit:

Një gotë vaji kokosi

Lëng limoni

Dy lugë gjelle vaj ulliri

Tri lugë gjelle miell misri

Të gjithë përbërësit duhet të përzihen mirë dhe pastaj të aplikohen në flokë.

Pastaj, vendosni një kapelë dushi dhe një peshqir të nxehtë mbi të.

E lini ashtu për një deri në dy orë dhe do të shihni rezultatet e mahnitshme të këtij produkti.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.