Standard.al

Zjarr në një banesë në Shkodër, një person i lënduar rëndë

0

Raportohet se në një banës në lagjen “Dërgut” të Shkodrës është vënë zjarr i qëllimshëm.

Nga kjo ngjarje një person është lënduar rënde, ndërsa nuk është bërë ende i ditur identiteti i tij.

 

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po hetohet për shkaqe e zjarrvënies.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.