Standard.al

Shkodër/ Revoltohet nga shërbimi qytetari, qëllon me armë zjarri në ajër

0

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar paraditen e kësaj të mërkure në Shkodër në qendër të qytetit.   Sipas informacioneve paraprake bëhet e ditur se një qytetar rreth 60-vjeç është revoltuar se nuk i shërbyen tek Sigurimet Shoqërore dhe në acarim e sipër ka qëlluar në ajër.   Menjëjerë policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ende nuk dihet nëse është identifikuar autori i saj.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.