Standard.al

Momenti shokues kur një djalë bie nga kati i 11, fatmirsisht nuk i ndodh asgjë (VIDEO)

0

Në një video tronditëse të publikuar në internet shfaqet një mashkull, i cili hidhet nga një ndërtesë 11 katëshe, duke rënë në dyshek prej ajri dhe pa pësuar asnjë dëmtim.

Pamjet u filmuan në Yangzhou, në provincën lindore të Jiangsu, në Kinë.

Në video, personi mund të shihet që qëndron në majë të ndërtesës teksa familjarët dhe policia përpiqen ta bindin që të zbresë.

Pavarëisht kësaj, pas dy orëve ai vendosi të hidhej, duke përfunduar në dyshekun prej ajri të vendosur nga zjarrëfikëset.

https://www.youtube.com/watch?v=fjBpDenRWNM

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.