Standard.al

Aksident në Bulqizë, 4 të plagosur (FOTO)

0

Një tjetër aksident ka ndodhur këtë të martë në Bulqizë duke shkaktuar plagosjen e 4 personave.

Mësohet se një makinë ‘Audi’ ka dalë nga rruga për shkak të shpejtësisë së lartë.

Njëri prej të plagosurve ndodhet në gjendje të rëndë dhe është transportuar me helikopter në Tiranë, bëjnë me dije burimet zyrtare policore.

Identiteti i të plagosurve nuj është bërë me dije.

aksident-bulqize

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.