Standard.al

Ndahet çifti i famshëm Osburne pas 33 vitesh martesë

0
Pas 33 vitesh martesë dhe tre fëmijëve bashkë, këngëtari i njohur Ozzy Osbourne dhe e shoqja e tij Sharon Osburne, nuk janë më bashkë.

Mësohet se ka qenë Sharon, ajo që i ka kërkuar Ozzy të largohet nga shtëpia për një periudhë reflektimi.

Ndonëse nuk dihet nëse çifti do të shkojë drejt divorcit, gjërat mes tyre duket se nuk janë mirë. Ata u lidhën me njeri tjetrin në vitin 1970 në sajë të babait të Sharon.

Ai ishte menaxher i grupit ku bënte pjesë Ozzy, dhe mes të rinjve të asokohe lindi afrimiteti.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.