Standard.al

Video shokuese, gruas i hyn një krimb në sy (VIDEO)

0

Kjo video e tmerrshme tregon një krim parazit brenda syrit të një gruaje.

Video është postuar në LiveLeak.

Mjeku sheh përmes mikroskopit se si lëviz krimbi i vogël dhe i hollë.

Ende nuk dihet nëse krimbi është hequr nga syri i gruas.

https://www.youtube.com/watch?v=6E_by78jwdg

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.