Standard.al

Futbolli në zi, vdes në fushë lojtari 26 vjecar (VIDEO)

0

Në ndeshjen ndërmjet Dinamos së Bukureshtit dhe Vitorulit, ka ndërruar jetë futbollisti Patrick Ekeng.

Ai e pësoi një atak kardiak në minutën e 70-të, për të ndërruar më pas jetë, shkruan “Marca”.

Ekeng ishte me prejardhje nga Kameruni, ndërsa kishte vetëm 26 vjet.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.