Standard.al

Rezulton i zhdukur prej dy ditësh, policia kërkon ndihmë për të riun nga Tirana

0

Një i ri rezulton i zhdukur prej dy ditësh, ndërsa policia e kryeqytetit kërkon ndihmë për gjetjen e tij.

Sajmir Paja 30 vjeç, 180 cm i gjatë, është larguar në 1 maj nga banesa e tij pa gjurmë.

Bëhet e ditur se i riu vuan nga probleme depresioni. Në momentet e largimit nga banesa ka qenë i veshur me xhinse blu, këmishë, jelek portokalli dhe syze optike.

Për çdo informacion ftohen qytetarët që të kontaktojnë në nr e telefonit 129 ose 0694110202.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.