Standard.al

Tërmet 3.4 ballë në Elbasan

0

Një tërmet ka rënë mbrëmjen e sotme në qytetin e Elbasanit. Sipas institutit të Sizmologjisë, tërmeti ka rënë rreth orës 20:36 minuta dhe ka qenë i shkallës 3.4 ballë i shkallës Rihter.

Sipas të dhënave epiqendrën tërmeti e ka pasur 2 kilometra në veri të qytetit të Elbasanit. Nuk njoftohet për dëmtime.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.