Standard.al

Ledri flet për lidhjen me Rita Orën, ja cfarë ndodhi

0

Ai shpeshherë është parë nën shoqërinë e Rita Orës dhe motrës së saj, Elenës.

Mediat raportuan se mes dyshes mund të kishte më shumë se miqësi?

“Jo e kanë tepru pak”, tha Ledri për Prive.

Ndërkohë theksoi se Rita dhe e motra e saj Elena janë vetëm mike të tij.

“I kam shumë mike të mira edhe Elenën edhe Ritën. Janë shumë njerëz të mirë dhe shumë ‘fun’ me nejt me to’, tha Ledri për Prive.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.