Standard.al

Kush është shqiptarja që ishte pjesë e klipit të Beyonce?

0

Ajo është Ina Veli, violinisjta nga Fieri, e cila për një kohë të gjatë jeton në ShBA, përkatësisht në Los Angelos.

Ina ka qenë fituese e shumë kontesteve muzikore në Europë dhe ShBA, shkruan Indeksonline.

Ka qenë pjesë e interpretimeve të ndryshme me këngëtarë të famshëm, si psh me Barbara Streisand dhe Beyonce në projektin e fundit muzikor, “Lemonade”.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.