Standard.al

E mahnitshme “Bon Bon” në mest të Beogradit (VIDEO)

0

Era Istrefi nuk ka të ndalur me projektin e saj “Bon bon”.

Kënga është komentuar në shumë media të njohura prestigjioze si dhe vazhdon të dëgjohet në vende të ndryshme të botës duke arritur edhe të bëhet pjesë e toplistave të ndryshme, transmeton Telegrafi.

Në një video të publikuar së fundmi, kënga shqipe dëgjohet edhe në mes të qytetit të Beogradit.

Këngëtarja, e cila ka nënshkruar kontratë me kompaninë “Sony Music” është duke punuar rreth versionit anglisht të kësaj kënge.

kliko videon ketu

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.