Standard.al

Arrestimi i Neranxit/ Drtan Ylli i LSI-së sulmon policinë: Kur e grabitën nuk e ndihmoi njeri

0

Dritan Ylli, drejtori i Përgjithshëm i Inspektoratit Kombëtar të Punës, njëherësh anëtari i kryesisë së LSI, ka sulmuar indirekt policinë lidhur me arrestimin e Nikollaq Neranxit.

“Diçka më shumë se një vit më parë, një ndër taksapaguesit më të rëndësishëm të vendit tonë, kompania Neranxi u grabit në mes të ditës dhe autoret s’u gjendën kurrë…Sot, Nikollaq Neranxi u shoqërua në polici…Një incident i rëndomtë, që gjithnjë ka premisa të sqarohet pa pasur nevojë, të shpallet në kërkim një prej punëdhënësve më të mëdhenj në Shqipëri…”, shkuar Ylli në Facebook.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.