Knut Fleckenstein: Brukseli i ka sytë te reforma në drejtësi

0

Pas takimit me Ballën, Knut deklaron se Brukseli i ka sytë te reforma në drejtësi

Loading...

Pasi ka përfunduar takimi mes reporterit për Shqipërinë në Parlamentin Europian, Knut Fleckenstein dhe deputetit socialist, Taulant Balla, në një promocion për mediat eurodeputeti gjerman është shprehur se sytë e Brukselit janë tek reforma në drejtësi. Fleckenstein vlerësoi rezolutën PE-Shqipëri, duke theksuar se vendit jonë ka ende punë për të bërë në përafrimin me BE-në.

 

Loading...

Lini nje pergjigje