Standard.al

Horror në Britani, gjenden të therura nëna dhe vajza

0

Nënë dhe bijë janë gjetur  të therura me thikë në banesën e tyre në Britani.

Ngjarja horror është rregjistruar në Links të Skocisë. Sipas mediave ndërkombëtare, vdekja e Liz Eduards dhe e të bijës Kati,13 vjece ka ardhur si pasojë e goditjeve nga një mjet prerës.

Sakaq policia britanike ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave të kësaj ngjarje makabre, për identifikimin dhe kapjen e autorit.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.