Standard.al

Elvana Gjata rrefen “lidhjen” me Florin dhe biznesin e përbashkët

0

U përfol se Elvana Gjata dhe Flori Mumajesi nuk ndanin vetëm bizneset, por mes tyre kishte një lidhje prej vitesh.

Të dy këngëtarët kanë qëndruar të heshtur, ndonëse mediat i kanë kushtuar shumë vëmendje.

Por si rrallë ndonjëherë, Elvana zgjedhur që të flasë e të tregojë të vërtetën.

E pyetur nga portali online blitz.al në lidhje me këtë histori, ajo është përgjigjur:

“Marrëdhënia me Florin?  Po, ka një të vërtetë. Bashkë me Florin jemi aksionerë të “Proper Pizza”. Mediat janë të lira të shkruajnë çfarë të duan. Kanë kohë që e bëjnë këtë. Është një marrëdhënie e komplikuar, do të thoshte Facebook-u”, ka përfunduar deklaratën e saj këngëtarja.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.