Standard.al

Ndërpritet seanca plenare, mosmarrëveshje për ligjin e mediave audiovizive

0

Kuvendi është ndërprerë për 5 minta pasi mes mazhorancës dhe opozitës nuk ka një dakordësi për ligjin e mediave audiovizive.

Duke mos u koordinuar, kreu i Kuvendit Ilir Meta ka kërkuar 5 minuta pushim.

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.