Standard.al

Khole: Nuk më duhet Burri, kam një dollap palestre

0

Khloe Kardashian është aq e përkushtuar ndaj palestrës, saqë  është dedikuar një dollap i tërë për të.

Ylli i reality shoë e tregoi koleksionin e saj të atleteve me ngjyra të ndezura, veshje sportive dhe pajisje, siç janë aksesorë për lidhje të flokëve dhe gjëra të tjera në faqen e saj të internetit – dhe është e panevojshme të thuhet se është mbresëlënëse. Prezantuesja e emisionit Kocktails Ëith Khloe i ka ofruar fansave të saj një turne të hapësirës së shtëpisë, dhe zbuloi se pse ia dedikoi një dhomë obsesionit të saj ndaj palestrës. “Shumica e njerëzve ndoshta nuk kanë një dollap palestre, por, e dini çfarë? Unë nuk kam burrë, kështu që kam një dollap shtesë!”, tha ajo duke bërë shaka.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.