Standard.al

“On Top” këtë pranverë/ Fundet deri tek gjuri

0

Këtë vit do të rikthehen bujshëm fundet me gjatësi deri tek gjuri. Mund të duket pak modë e vjetër por këtë pranverë ato do të vijnë pak më ndryshe pa u dukur shumë konservative. Ky është një stil I rehatshëm dhe të bën të ndihesh mjaft praktik.

Në rrugët e  Neë York, Milano dhe Paris shikojmë  në cdo hap vajza që I kanë veshur ato, dukë u dukur mjaft bukur.

Këto funde janë të përshtatshme për nga gjatësia për çdo rast, qoftë për punë, takim, festë..

Ato përshtaten për çfarë do lloj forme trupore, me taka apo balerina. Si stilim më së shumti preferohet me këpucët klasike

street-style-moda-en-la-calle-tendencias-faldas-midi-254494398-800x1200

4-53-780x439

5-43

denim-on-denim-womens-trendy-styles-2015-2016-7

new-york-fashion-week-spring-summer-2016-street-style-ralph-lauren-midi-skirt-off-the-shoulders-790x1185

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.