Standard.al

Elbasan, vetflijohet 17 vjecaria

0

Një vajzë ka vrarë veten në Elbasan.

Vajza me iniciale SH.P, banuese në fshatin Muriqan të Elbasanit, është vetëvarur në kasollen e bagëtive.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet në lidhje me ngjarjen.

Deri më tani nuk ka ende të dhëna për shkakun e vetëvrasjes së vajzës, ndërsa policia është duke marrë në pyetje familjarët e saj.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.