Standard.al

Aksidenti në Vaqarr, kapet autori

0

Ka mbetur I vdekur një person nga përplasja e një automjeti në Vaqarr. Bëhet fjalë për një person rreth të 60 vjec por akoma nuk  është bërë I ditur identifikimi tij. Sipas dëshmitarëve mjeti tip “Mitsubish” me targa AA418JK  ka qëbnë në lëvizje në drejtim të Ndroqit dhe më pas është gjetur I braktisur në fshatin Vishnje. Policia ka kryer të gjitha veprimet hetimore në vendngjarje dhe është vënë në ndjekje të autorit Fatos Halili 45 vjec, të cilët e kanë ndaluar pak minuta më pas.  Trupi I viktimës ndodhet në morgun e Tiranës

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.