Standard.al

Uefa vendos orarin e shortit për 8 skuadrat çerekfinaliste

0

Uefa përveç datës ka përcaktuar edhe orarin se kur do të hidhet shorti për 8 skuadrat çerekfinaliste.

Pikërisht ditën e e nesërme më 18 mars në orën 12:00 do të mësohen 4 çiftet që do të luftojnë për një vend në gjysmëfinale të Ligës së kampioneve.

Ekipet që janë kualifikuar në fazën çerekfinale janë Barcelona, Bayern Munich, Manchester City, Atletico Madrid, PSG, Benfica, Real Madrid dhe Volfsburg.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.