Standard.al

Taulant Balla thyen çdo rregull etike

0

Urrejtja mes Taulant Ballës dhe Sali Berishës i kalon kufinjtë. Deputeti i PS, ka postuar këtë foto në Facebook duke e shoqëruar më këtë status “Saliu foli përsëri sot. Shprehni vleresimin tuaj për retoriken e Saliut në një nga katër mundësitë e fotos më poshtë” shprehet ai.12832542_1021734971205437_3925701192443366399_n

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.