Standard.al

Iggy Azalea pozon “topless”

0

Do të kthehet këtë vit me albumin e saj të dytë dhe do të martohet, kështu që Iggy Azalea po përgatitet për një 2016 të ngarkuar, duke e nisur me një set “hot”. Këngëtarja australiane duket fantastike në kopertinën e revistës “Schön”, duke u zhveshur për një seri fotosh “topless”.25-vjeçarja këtë vit, përveçse do të publikojë albumin e dytë të saj, me titull “Digital Distortion”, do të martohet edhe me Nick Young, basketbollistin e Los Angeles Lakers.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.