Standard.al

Dua tregon kur do të vijë në Prishtinë

0

Këngëtarja e re shqiptare, Dua Lipa, ka njoftuar se shumë shpejtë do të vijë në Prishtinë.

Përmes një videoje të shpërndarë në Facebook me pyetje-përgjigje me ndjekësit e saj, ajo është pyetur edhe se kur do ta vizitojë Prishtinën.

“Do të vij shumë shpejt në Prishtinë”, u përgjigj shkurt këngëtarja që po ndërton famë ndërkombëtare.

Dua po ashtu ka bërë të ditur edhe planet për lançimin e një kënge të re dhe se albumin e parë do ta sjellë gjatë verës.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.