Standard.al

Victoria Beckham nxjerr në shitje makinën që ideoi vetë

0

Ajo ishte imazhi i Range Rover në vitin 2012. Ndërsa tani stilistja Victoria Beckham ka nxjerrë në shitje makinën të cilën e ka dizenjuar vetë në një dyqan të dorës së dytë. 41- vjeçarja e ka nxjerrë makinë në shitje për një çmim fillestar 60 mijë paund por tashmë çmimi ka zbritur në 55 mijë. Makina luksoze përfshin një televizor dhe 16 sisteme audio. Një nga drejtuesit e kompanisë ku ka dalë në shitje makina u shpreh se ata po e hiqnin qafe këtë Range Rover sepse nuk e përdorin pasi ai theksoi se kjo nuk është një makinë e dorës së dytë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.