Standard.al

Taylor Swift dhe Calvin Harris janë bashkë, shijojnë pushimet

0

Këngëtarja e njohur, Taylor Swift dhe partneri i saj dj, Calvin Harrsi, një çift i famshëm i Hollywood- it kanë rrëzuar përfundimisht zërat se jane ndarë nga njëri-tjetri.Për të treguar se asgjë nuk është e vërtetë, të dy kanë postuar foto, ku shkëmbejnë puthje të zjarrta me njëri-tjetrin. Çifti simpatik është duke kaluar pushimet në plazhet ekzotike, ku mesa duket kanë lënë mënjanë çdo angazhim muzikor dhe i kanë kushtuar kohën vetëm dashurisë së tyre.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.