Standard.al

Irina Shayk në foto me gomarin, ja reagimi i tij

0

Irina Shayk është modelja më e famshme në botë, kjo jo vetëm për faktin se është e shumë e bukur, por edhe për shkak se për një kohë të gjatë ka qenë e dashura e një prej futbollisteve më të njohur në planet, portugezit të “Reali Madridit”, Cristiano Ronaldo.Por ndarja nga ylli madrilen nuk ia ka ulur as famën dhe prestigjin.Bukuroshja ruse ka publikuar së fundmi një foto në rrjetet sociale, e cila po bën xhiron e botës.Ajo shfaqet e veshur vetë me bikini, por pas saj duket një gomar që duket se ia ka prishur foton selfie…Gomari i shtrire eshte komentuar si kafshe qe nuk rri dot ne kembe perballe nje femre te bukur si  Irina Shayk. Per kete bukuroshja ka zgjedhur ti jape gomarit edhe nje te puthur.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.