Standard.al

Çiljeta i kërkoi bluzën Alban Hoxhës, por portieri i thotë herën tjetër

1

Në kryendeshjen e javës së 26-të të Kategorisë Superiore të zhvilluar në “Qemal Stafa” mes Partizanit dhe Skënderbeut, nuk ka munguar dhe prania e femrave.Në tribunën e medias, ishin të pranishme gazetarja Dasara Karaiskaj dhe këngëtarja Çiljeta Xhilaga, të cilat ishin në mbështetje të të kuqve.Madje, në fund Xhilaga i ka kërkuar fanellën portierit të Partizanit, Alban Hoxha, por ky i fundit i është përgjigjur se “do t’ia jepte herën tjetër”.Dasara dhe Çiljeta nuk kanë munguar dhe në festën e të kuqve që organizuan pas fitores së derbit me Tiranën.Këngëtarja seksi nuk ka hezituar të postojë një foto me portierin Hoxha në profilin e saj në “Instagram”, të cilin e quan dhe “king”.

1 Comment
  1. lugati says

    m e prtizanin ti ? Paske felliq traditen e familjes!

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.