Standard.al

Tiranë/ Rikthehen shpërthimet me eksploziv, raportohen vetëm dëme materiale

0

Atentatet me eksploziv në Tiranë janë rikthyer sërish. Një shpërthim ka ndodhur gjatë natës në rrugën “Myslim Keta”, në një dyqan në pronësi të shtetasit me inicialet A.A, por i marrë me qera nga shtetasi J.S

Raportohet vetëm për dëme materiale dhe asnjë person të lënduar. Atentate me eksploziv në Tirnaë pati edhe javën e kaluar. Kujtojmë të premten pranë pasticeri “Venezia” dhe të shtunën në mbrëmje pranë Policisë Bashkiake të zona e 21 Dhjetorit.

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.