Standard.al

“Kërcimi i shfrenuar” i Rita Orës në një festë private

0

riiit riiit3 riiit4

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ka bërë një vallëzim sensual në një festë private, teksa ka qenë në gjendje të dehur. Fotot nga kërcimi i Rita Orës janë publikuar nga ‘The Sun’ dhe bëhet fjalë për festën e ditëlindjes së saj të 25-t.

E veshur me fustan të kuq, ajo shihet teksa mban në dorë një gotë verë të bardhë dhe kërcen në mënyrë të shfrenuar.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.