Standard.al

Madonna shpërthen në lot për të birin

0

Ylli i popit, Madonna, ka folur emocionalisht në lidhje me djalin e saj Rocco, në koncertin e saj të parë në Australi në 23 vjet.

Këngëtarja fshiu lotët pasi foli për betejën mbi kujdestarisë e djalit me ish-burrin e saj Guy Ritchie, dhe i dedikoi Rocco-s këngën Intervention.

Fotot e 15-vjeçarit  projektoheshin në monitor, ndërkohë që ajo këndonte.

Performanca ishte pjesë e një shfaqjeje private me 1500 persona që kishin fituar biletat në një konkurs.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.