Standard.al

Adam Levine & Behati Prinsloo presin të vijë në jetë fëmija i tyre i parë

0

Ata janë dy nga njerëzit më të bukur në botën e showbiz-it, kështu që është e qartë se fëmija ka kapur xhekpotin, përsa i përket bukurisë.

Adam Levine dhe Behati Prinsloo së shpejti do të bëhen prindër me beben e tyre të parë. Prinsloo është rrëth 6-muajshe shtatzënë.

Insider tha se Behati është shumë e ngazëllyer që do të bëhet nënë.

Levine ka thënë më parë për mediat:

Po të kisha një fëmijë nesër, pasnesër, ose pas pesë vjetesh, kurdo që të ndodhë, do të jetë një gjë e bukur për mua. Nuk do ta planifikojmë. “

Dhe ja, pa plan, erdhi moment i bebit

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.