Standard.al

Dafina Zeqiri poston foto nga pushimet

0

Edhe pse ende skane nisur pushimet zyrtare kengetarja shqiptare Dafina Zeqiri ka zgjehdur te relaksohet pak dite. Këngëtarja ka publikuar disa foto joshëse, ku duket mjaft provokuese me bikini. Pavaresisht se Dafi nuk ka bërë të qartë drejt cilit shtet ka udhëtuar dhe cili është shoqëruesi i saj. mendohet se ajo ka zgjedhur plazhet e bukura te Spanjes.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.