Standard.al

U kap nga paparacët duke i dhënë gji fëmijës duke brohoritur në fushatën e Bernie Sandersit

0

Fotoja e një nëne është bërë një hit i papritur në fushatën e Bernie Sanders, pasi një foto e saj teksa ushqen fëmijën me gji ka ndezur debate në internet. Vajza e quajtur, Elle Bradford nga Ohio, kishte marr me vete vajzën e saj 6 muajshe, Harper, gjatë fushatës në Kleveland.

Teksa e bija dëshironte të pinte gji, Elle nuk nguroi ta ushqente atë në publik.

“Në qoftë se unë nuk e ushqeja me gji në ato momente, ajo do të bërtiste e qante”,­ ka thënë Elle.

Ajo e ushqeu të voglën e saj me gji, teksa nuk dëshironte të humbte asnjë moment të fushatës. Momenti u kap nga gazetarët e paparacët dhe shumë shpejt u publikua në rrjetet sociale, duke u bërë hit.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.