Standard.al

Pushimet e para dimërore të Charlotte

0

Pallati Kensington ka postuar foton e parë të pushimeve dimërore të familjes së princiti William.
Në profilin e Pallatit në Twitter është postuar një foto e princit me bashkëshorten e tij Kate, princin e vogël George dhe princeshë Charlotte.
“Këto ishin pushimet e para si një familje me katër anëtar, dhe hera e parë që fëmijët kanë luajtur në dëborë”, thuhet në diçiturën e fotos.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.