Standard.al

Diva e modës Naomi Campbell ëndërron të bëhet nënë

0

Modelja e famshme Naomi Campbell ka nje peng ne jeten e saj. Mediat shkruajne se diva e modes ka vendosur të nisë një kapitull të ri në jetë dhe të bëhet nënë. 45-vjeçarja, e njohur për linjat e saj, thotë se nuk di se në çfarë mënyre do të ketë fëmijë, por shprehet  se  ka ëndërruar gjithmone të bëhet nënë. Supermodelja shprehet se kjo do të ndodhë, por kur te jete momenti.  “Të gjithë mendojnë se do të jem nënë e mirë. Gjithmonë e kam menduar. Do ta bëj kur të jem gati”, ka deklaruar bukuroshja.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.