Standard.al

Nisin xhirimet e videos për Eurosong

0

20160303115256265

Këngëtarja Eneda Tarifa, ka nisur xhirimet e videoklipit për këngën përfaqësuese në Eurovision.

Këngëtarja pasi ka punuar këngën audio në një nga studiot e njohura në Londër është kthyer në Shqipëri për të xhiruar videoklipin e këngës “Fairytale Love”, me të cilën do të përfaqësoj Shqipërinë në Festivalin Evropian të Këngës – Eurosong Contest 2016.

Siç shihet edhe nga fotografitë Eneda ka një staf profesionistësh të cilët do të kujdesen për detajet e klipit. Eneda sivjet pritet të sjellë një rezultat më të mirë sesa Elhaida Dani vitin e kaluar, e cila nuk e tregua shumë e fuqishme dhe u pozicionuar në vendin e 17-të.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.