Standard.al

Lypësi shokon njerëzit, filmohet duke hipur në makinë sportive (video)

0

https://youtu.be/MDGDopBo-fE

Një lypës i cili ka pranuar se është i pastrehë ka marrë kërcënime për vdekje pasi është filmuar duke hipur në makinën e tij sportive dhe luksoze.

Një ditë më parë Matthew Brinton është parë në trotuar duke kërkuar para së bashku me qenin e tij Hazel në Newquaj, Vornwall.

Video skandaloze e 35 vjeçarit teksa hyn në makinën e tij Audi TT në parkimin e makinave Mount Wise ka shokuar të gjithë njerëzit të cilët i kishin dhënë para përzemërsisht.

Klipi është regjistruar dhe më pas publikuar në Facebook nga Kain Kennedy dhe është shpërndarë më shumë se 500 herë.

“ Ky njeri i ulët pranon se është i pastrehë po prapë drejton një Audi TT të zezë”- shkruan ai krahë postimit.

Makina e Mattheë ka një vlerë rreth 30 mijë paund.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.